Otwarcie witryny Retro.net.pl

Witamy wszystkich po długiej przerwie.

Serwis Retro.net.pl to spadkobierca wcześniejszego forum, do którego zaglądaliście pod adresem Lata80.net

Po dłuższym zastanowieniu postanowiliśmy powiększyć zakres naszych zainteresowań o dobytek kulturalny całego XX wieku – a nie jak to było wcześniej, ograniczyć go zaledwie do lat 70-tych, 80-tych i 90-tych minionego wieku. Serwis wzbogacił się o stronę główną opartą i wspieraną przez system WordPress. Zamieszczać tu będziemy rozmaite artykuły, recenzje i inne informacje traktujące o muzyce, filmie i produkcjach serialowych minionego wieku, bądź też powstałych w XXI wieku, ale które tematyką bądź rodowodem sięgają wcześniejszych lat. Na marginesie chcielibyśmy tylko przypomnieć, że nie jest to witryna od profesjonalistów dla profesjonalistów, ale raczej od fanów i koneserów dla wszystkich zainteresowanych tematyką serwisu, którą bez wątpienia można określić jako kulturę całego XX wieku.

Retro.net.pl

Gwoli wyjaśnienia, chcielibyśmy poinformować o kilku istotnych szczegółach.

Na stronie głównej rejestracja została wyłączona. Z kont korzystać będą jedynie autorzy serwisu, zaś czytelnicy mogą korzystać z jego funkcji bez potrzeby rejestracji, choć w przypadku dodawania komentarzy – potrzebne będzie założenie konta na popularnej witrynie Disqus.com

Oczywiście nie zrezygnowaliśmy ze starego, dobrego forum opartego na systemie MyBB. Konta wszystkich zarejestrowanych wcześniej użytkowników zostały zachowane, zatem nie wymagana jest ponowna rejestracja.

Wraz z oddaniem serwisu do użytku postanowiliśmy ściślej zintegrować się z portalami społecznościowymi, przede wszystkim popularnym facebookiem. Do waszego, a właść. naszego użytku została oddana witryna zupełnie inna, nowa wizualnie oraz bardziej rozbudowana funkcjonalnie. Mamy nadzieję, że nowe możliwości, które dostarczy serwis przypadną wam do gustu. Oczywiście w razie jakichkolwiek problemów ze stroną prosilibyśmy o jak najszybszy kontakt z naszym „sztabem”, pod adresem administracja@retro.net.pl , bądź też zawsze możecie się skontaktować wykorzystując prywatną skrzynkę mailową dostępną na forum.


1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek7 Gwiazdek8 Gwiazdek9 Gwiazdek10 Gwiazdek
(2 oceny, średnia: 10,00 na 10)
Loading...